Imieniny obchodzą: Izabela, Joachim, Szymon
informator INFORMATOR kontakt KONTAKT mapa MAPA katalog firm KATALOG FIRM ogłoszenia OGŁOSZENIA galerie GALERIE informacje INFORMACJE
strona główna » informacje » sport » inne » artykuł
Sukcesy bialczan w mistrzostwach MMA
W Bochni rozegrano mistrzostwa Polski Południowej w amatorskich MMA. Wśród 143 zawodników byli reprezentanci bialskiego MMA Okniński Team.

Drużyna jest prowadzona przez Łukasza Grochowskiego. Spośród sześciu zawodników, czterech stanęło na podium.

Grochowski zajął pierwsze miejsce w kategorii do 73 kg, a Kamil Łebkowski w tej samej wadze zajął drugą pozycję. Paweł Żelazowski uzyskał drugą lokatę w kategorii do 80 kg, a Mateusz Iwaniuk zajął najniższy stopień podium w wadze do 67 kg.

Nokaut Łebkowskiego został uznany za najlepszy nokaut gali.

Iwaniuk wystartował ponadto w mistrzostwach Polski Wschodniej, które odbyły się w Sochaczewie. Zajął w nich drugie miejsce w juniorskiej kategorii do 67 kg.
Data publikacji: 2011-11-14, 09:50
Autor: Michał Laudy